Logo Pracuj.pl

Inżynier serwisu i wsparcia technicznego

PROMATIC Sp. z o.o.O firmie

  • Jelenia Góra, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

PROMATIC Sp. z o.o.

Ceglana 14

Jelenia Góra

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla naszych klientów
  • Uczestnictwo we wstępnych testach produktowych
  • Wyjazdy serwisowe na terenie Polski i świata (wymagany paszport i szczepienia)
  • Dzienne raportowanie swojej pracy

Nasze wymagania

  • Umiejętność instalowania i konfigurowania oprogramowania i urządzeń peryferyjnych
  • Podstawowa znajomość
  • sprzętu komputerowego i technologii informatycznych
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami warsztatowymi (lutownica, przyrządy pomiarowe)
  • Zdolności manualne, precyzyjność
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Chęć rozwoju osobistego, samodzielnego poszukiwania rozwiązań, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • Znajomość języka Angielskiego na poziomie B1
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Dobra znajomość sieci WAN/LAN
  • Mile widziani absolwenci Szkół Elektronicznych / Technicznych.

To oferujemy

  • Stabilne i jasne warunki pracy – umowa o pracę na pełen etat w szybko rozwijającej się firmie
  • Pracę w systemie jednozmianowym, możliwość wyjazdów serwisowych na terenie kraju
  • Pracę w nowoczesnej firmie, w dobrze skomunikowanej części miasta- ul. Ceglana 14 (dojazd od Spółdzielczej, własny parking z miejscami dla pracowników, przystanek MZK Spółdzielcza-Objazdowa)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy
  • Duży zakres samodzielności oraz przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Firma Promatic jest dostawcą produktów i rozwiązań systemowych do branży gamblingowej. Posiada nowoczesną fabrykę o ogromnym potencjale produkcyjnym. Rozpoczęła działalność w 1997 roku. Obecnie Promatic Group poszerza swój udział w rynkach rozrywkowych Europy, Afryki i Ameryki Łacińskiej. Do naszego biura w Jeleniej Górze poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik wsparcia technicznego.

Inżynier serwisu i wsparcia technicznego, Ceglana 14, Jelenia Góra