Oferta pracy

Inżynier serwisu instalacji alarmowych/automatyki

BMS SERWIS SP Z O OO firmie

4 500‐7 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Opis Stanowiska:

  • Uruchamianie i programowanie systemów słabo-prądowych- systemy sygnalizacji pożaru (SSP), alarmowe (SSWiN), kontroli dostępu (KD), nagłośnienia, telewizji przemysłowej (CCTV).
  • Serwis i konserwacja systemów słaboprądowych
  • Nadzór nad realizacją prac kablowych i montażowych
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji z wykonywanych prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pensja 4500 - 7 000 zł brutto za miesiąc.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy