Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu / Inżynier Systemów Sterowania (DCS / PLC / SCADA)

Valmet Automation Sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, uruchamianie, diagnostyka komponentów systemu sterowania

  • Obsługa serwisowa systemów DCS zainstalowanych u klientów Valmet

  • Programowanie oraz wykonywanie zmian aplikacyjnych w systemie DCS oraz HIMA

  • Samodzielna realizacja zleconych zadań serwisowych

  • Przeprowadzanie audytów systemu DCS oraz SIS

  • Wsparcie sprzedaży od strony przygotowania technicznego oferty oraz identyfikacji potrzeb klientów

  • Udział w spotkaniach działowych

  • Podróże służbowe

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze, diagnostyce systemów PLC/DCS

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji sterującej

  • Doświadczenie przy instalacji i konfiguracji systemów operacyjnych stacji roboczych, serwerów

  • Prawo jazdy kat B

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z klientami

  • Sumienność i dokładność przy wykonywaniu zadań

  • Odpowiedzialność za realizację przydzielonych zadań

  • Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

Stabilną, ciekawą i jednocześnie pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego i aktywnego udziału w licznych projektach.

Jeśli masz pewność, że odniesiesz sukces na tym stanowisku, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich tych wymagań, nie wahaj się aplikować. Zawsze szukamy różnorodności i talentu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Jako Inżynier Serwisu / Inżynier Systemów Sterowania (DCS / PLC / SCADA) jesteś przedstawicielem Valmet i częścią zespołu serwisowego odpowiedzialnego za realizację zadań serwisowych. Ściśle współpracujesz z Team Leaderem (TL) oraz pozostałymi inżynierami. Realizujesz zadania przydzielane przez TL, SM oraz w projektach serwisowych przez Project Managera (PM). Inżynier Serwisu / Inżynier Systemów Sterowania (DCS / PLC / SCADA) po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia w obsłudze, diagnostyce, inicjalizacji systemu Valmet DNA i/lub HIMA jesteś samodzielnie odpowiedzialny za realizację powierzonych zadań. Możesz również świadczyć wsparcie na rzecz innych działów firmy.

Stanowisko pracy znajduje się w Gliwicach oraz innych lokalizacjach w kraju i za granicą wskazane przez Pracodawcę.

Valmet is where the best talent from a wide variety of backgrounds comes together. With 14.000 professionals around the world, we are the leading global developer and supplier of technologies, automation and services for the pulp, paper and energy industries. Our commitment to moving our customers’ performance forward requires creativity, technological innovations, service know-how – and above all, teamwork.

Przewiń do profilu firmy