Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier serwisu IT

Ensalta sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne klientów w zakresie sprzętu komputerowego i serwerowego

  • utrzymanie oraz konfiguracja infrastruktury IT (przygotowywanie stacji roboczych – PC, laptopy, drukarki itp.)

  • diagnozowanie i rozwiązywanie technicznych problemów związanych z systemem operacyjnym oraz sprzętem IT

  • podstawowa konfiguracja urządzeń sieciowych typu router, switch

  • administracja usługami Windows

  • kontakt z klientem w zakresie przyjmowania i rejestrowania zgłoszeń serwisowych

  • Zgłaszanie potrzeb w zakresie zakupów części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych, nowego sprzętu

  • Tworzenie raportów serwisowych oraz dokumentacji technicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • znajomość systemów operacyjnych i aplikacji firmy Microsoft na poziomie konfiguracji i zarządzania

  • znajomość budowy sprzętu komputerowego i podstawowych elementów konfiguracji

  • Znajomość podstaw serwerowych systemów operacyjnych Linux i/lub Windows

  • Znajomość podstaw budowy sieci informatycznych

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • praktyczna znajomość architektury i budowy sprzętu serwerowego i/lub sieciowego

  • praktyczna znajomość systemów wirtualizacji, pamięci masowych, backupu

To oferujemy

  • umowę o pracę/B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

  • możliwość odbywania szkoleń i certyfikacji

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów