Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu K/M

SECO/WARWICK

  • Sobieskiego 8, Świebodzin
    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Sobieskiego 8

Świebodzin

Twój zakres obowiązków

  • Zajmiesz się gównie testowaniem urządzeń i to przy użyciu najnowszych technologii i przekonasz się, że to czysta przyjemność. Urządzenia testujemy w siedzibie SECO/WARWICK, to tu weryfikujemy jakości montażu, sprawdzamy działanie oprogramowania oraz potwierdzamy funkcjonalności zgodne z kontraktem.

  • Nic też nie dostarczy Ci tyle adrenaliny jak uruchomienie urządzenia w siedzibie klienta. Weryfikacja jakości montażu, przeprowadzenie prób ruchowych oraz potwierdzenie zgodności z kontraktem to adrenalina, ciekawość i oczekiwanie na…SUKCES. To jest coś, co nadaje sens pracy inżyniera serwisu.

  • Praca na tym stanowisku to oprócz urządzeń też ludzie, którzy na Ciebie liczą. Obsługa techniczna klienta – serwis to pełna gotowość i wyzwania, które napędzają i są jak zagadka do rozwiązania. Serwis urządzeń na gwarancji to zdalne wsparcie klienta w rozwiązaniu problemu lub naprawa urządzenia w siedzibie klienta.

  • Praca inżyniera serwisu to nieustanny rozwój. Musimy być ciągle na bieżąco, a nawet o jeden krok dalej. Przygotuj się też na to, że zobaczysz zakamarki świata, które do tej pory mogłeś znać z TV – podróż jest wpisana w charakter tej pracy.

Podział czasu pracy
70%

Uruchomienia/testowanie

15%

Spotkania

15%

Analiza, raporty

Nasze wymagania

  • W pracy inżyniera serwisu mówimy, że „jedyną stałą rzeczą jest zmiana” ;) dlatego ważne jest dla nas żebyś potrafił/ła reagować kiedy nieoczekiwanie zmienią się plany, albo „rzeczy martwe okażą swą złośliwość” lub kiedy czas ucieka szybciej niż zwykle. Mówiąc krótko, stres działa na ciebie konstruktywnie i kreatywnie.

  • Szukamy osoby sumiennej i zaangażowanej w realizowane zadania, która zna się na eksploatacji urządzeń do obróbki cieplnej i ma doświadczenie z systemami automatyki urządzeń przemysłowych.

  • Poszukujemy osoby, która potrafi nie tylko pisać raporty i prowadzić konstruktywną i rzeczową korespondencję, ale także ma doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną.

  • Z „twardych” rzeczy ważna dla nas jest praktyczna wiedza z zakresu instalacji elektrycznych, obsługi urządzeń automatyki przemysłowej tj. falowniki, regulatory, przetworniki.

  • Podstawowa wiedza z zakresu obsługi sterowników PLC znacznie ułatwi ci pracę, tak jak umiejętność czytania schematów elektrycznych.

  • Masz uprawnienia elektryczne SEP? Super, to duży plus. Nie masz? Spokojnie, zorganizujemy kurs.

  • Dodatkowym atutem będzie też znajomość programowania TIA Portal (sterowniki Siemens S7-1500). Nie ma inżyniera serwisu bez podróży, dlatego prawo jazdy typu B. jest tutaj niezbędne.

  • Jesteś twardo stąpającym po ziemi inżynierem, który nie ma problemu z nawiązywaniem kontaktów i pracą w grupie.

  • Wiesz jak rozmawiać, dyskutować o pomysłach (swoich, kolegów/koleżanek, przełożonego czy klienta), śmiało inicjujesz i wdrażasz zmiany.

  • Znasz się na automatyce i sterowaniu. Lubisz się uczyć (technologii, nowych rozwiązań), ale też chętnie dzielisz się widzą.

  • W pracy inżyniera serwisu rzetelność, terminowość i nastawienie na cel to podstawa, to właśnie to pozwala nam dowozić zadania/ kończyć projekty z sukcesem.

  • Świat SECO/WARWICK jest bardzo szeroki i różnorodny, jeśli łatwo podejmujesz wyzwania, nie obawiasz się zmian i lubisz podróżować, szybko się o tym przekonasz. Da Ci to dużą frajdę i bardzo wpłynie na Twój rozwój.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • przyjazne środowisko pracy

  • dobra atmosfera i fajni ludzie

  • szerokie portfolio produktów

  • szkolenia wew. i zew.

  • hybrydowy model pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja online

2

Selekcja zgłoszeń

3

Rozmowa z przełożonym i działem HR

4

Sprawdzenie kompetencji

Nasz Dział

Dział Serwisu zajmuje się końcową weryfikacją jakości urządzenia, które dostarczane jest klientowi końcowemu od momentu zakończenia montażu w siedzibie Seco/Warwick, do przekazania urządzenia do produkcji w siedzibie klienta. Praca przez nas wykonywana ma kluczowe znaczenie dla końcowej opinii klienta o jakości urządzenia. W ramach realizowanych zadań współpracujemy blisko z Działem Montażu, Działem Konstrukcyjnym, Zakładem Elektrycznym oraz Kontrolą Jakości.

NASZ ZESPÓŁ

  • Liczba osób: 9 osoby Stanowiska członków zespołu: Inżynier Serwisu, Starszy Inżynier Serwisu, Kierownik Serwisu Współpracujemy z: Działem Montażu, Działem Konstrukcyjnym, Zakładem Elektrycznym oraz Kontrolą Jakości.

ŻYCIE W SECO/WARWICK

W SECO/WARWICK naszą wartością są nasi ludzie. Dlatego benefity w firmie wspierają rozwój naszych pracowników oraz poprawiają sytuację ich i ich rodziny. Odkryjesz wiele innych korzyści wynikających z pracy w SECO/WARWICK tutaj.

Uwaga: programy świadczeń SECO/WARWICK różnią się w zależności od kraju i podlegają wymaganiom kwalifikacyjnym.

TY W SECO/WARWICK

Jeśli myślisz o firmie, w której lubisz to co robisz i ludzi z którymi pracujesz. Gdzie szeroki zakres produktów i globalny zasięg sprawia, że nie ma miejsca na nudę. Gdzie tworzysz a nie odtwarzasz, szybko się rozwijasz i masz pewno jutro, to...

witamy w świecie SECO/WARWICK.

Przewiń do profilu firmy