Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Serwisu

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    OMC ENVAG Sp. z o.o.

    Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmuje się sprzedażą „pod klucz” urządzeń i systemów pomiarowych (analizatory), służących do kontroli procesów technologicznych i monitoringu środowiska.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    INŻYNIER SERWISU
    APARATURA KONTROLNO-POMIAROWA
    Miejsce pracy: Katowice, al. Roździeńskiego 188B
    Numer referencyjny: KAT/2019

    Opis stanowiska:

    • przeglądy, diagnostyka i naprawa systemów pomiarowych oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych w ramach autoryzowanego serwisu,
    • uruchomienia systemów do ciągłego pomiaru emisji spalin oraz systemów technologicznych na obiektach przemysłowych,
    • świadczenie wsparcia technicznego dla użytkowników końcowych oraz prowadzenie szkoleń z obsługi i eksploatacji aparatury kontrolno-pomiarowej,
    • praca w zespole serwisowym, zarówno w siedzibie firmy, jak i na wyjeździe.
    kropka

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne,
    • mile widziane doświadczenie w automatyce, pomiarach w ochronie środowiska, itp.,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • gotowość do częstych podróży służbowych,
    • mile widziane uprawnienia SEP „E” do 1kV.
    kropka

    Oferujemy:

    • pracę w miłej, przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole,
    • realną możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego,
    • szkolenia w kraju, jak również za granicą,
    • służbowy laptop z mobilnym internetem i służbowy telefon
    • z każdym pracownikiem podpisujemy umowę o pracę.
    Prosimy o składanie ofert wraz z podaniem numeru referencyjnego i klauzulą/klauzulami zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy:
    Niniejszym informujemy, że Administratorem danych jest OMC ENVAG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-924, przy ul. Iwonickiej 21. Celem przetwarzania danych jest udział Pani/Pana w procesie rekrutacji na opisane stanowisko. Dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody. W przypadku wyrażenia odrębnej i dobrowolnej zgody dane będą przetwarzane również w celu udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora danych w przyszłości. Dostęp do Pani/Pana danych będzie miał Administrator i jego pracownicy, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w proces współpracy. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie, chyba że Administrator wcześniej podejmie decyzję o usunięciu Pani/Pana danych ze zbioru kandydatów. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia i wniesienia skargi do organu nadzorczego. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie.
    Podanie danych jest dobrowolne, lecz jest warunkiem niezbędnym do udziału lub udostępnienia danych w procesach rekrutacyjnych zgodnie z wyrażoną zgodą.
    Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli zgody:
    „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez OMC ENVAG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-924, przy ul. Iwonickiej 21, w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji”.
    Opcjonalnie można dodatkowo zamieścić poniższą klauzulę:
    „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez OMC ENVAG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-924, przy ul. Iwonickiej 21, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.