Logo Pracuj.pl

Inżynier Serwisu

CEWE Sp. z o.o.O firmie

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

CEWE Sp. z o.o.

Strzelecka 11

Kędzierzyn-Koźle

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji procesowych,
  • Bieżące kontrolowanie i ocena stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz innych instalacji technicznych w budynku,
  • Montaż i demontaż urządzeń,
  • Realizacja harmonogramów napraw i konserwacji linii produkcyjnych oraz przygotowywanie prac prewencyjno-remontowych linii produkcyjnych i wyposażenia,
  • Współtworzenie dokumentacji technicznej, instrukcji napraw, standardów przeglądów maszyn,
  • Uczestniczenie w rozruchu nowo budowanych linii produkcyjnych i maszyn,
  • Wdrażanie pomysłów mających na celu optymalizację, redukcję kosztów pracy, efektywność podległych pracownikowi maszyn i instalacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min średnie (preferowane wyższe w dziedzinach: mechatronika, mechanika lub pokrewne),
  • Samodzielność w skutecznym rozwiązywaniu problemów,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność dobrego planowania i organizacji pracy,
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie min. dobrym, umożliwiającym komunikację ze wsparciem technicznym producentów oraz podczas szkoleń zagranicznych, także czytanie dokumentacji technicznej,
  • Znajomość komputerowych aplikacji biurowych,
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej, dbającej o zrównoważony rozwój,
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość rozwoju osobistego i szkoleń za granicą,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet medyczny,
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Owocowy wtorek,
  • Prezenty świąteczne i urodzinowe,
  • Inne benefity pozapłacowe.

Zapraszamy do CEWE! Pozwól się poznać! Porozmawiamy, opowiemy Ci o naszej firmie, o pracy w CEWE.

CEWE jest wiodącą międzynarodową firmą w dziedzinie usług fotograficznych i komercyjnego druku online w Europie. Naszą pozycję potwierdzają liczne nagrody w dziedzinie innowacji, jakości produktów i jakości usług. CEWE oznacza niezawodny profesjonalizm oraz innowacyjność i radość ze zdjęć. Dzięki ponad 4 000 pracowników i najnowocześniejszym maszynom do obróbki zapewniamy, że każdego roku nasze zakłady produkcyjne opuszczają miliardy zdjęć i miliony egzemplarzy CEWE FOTOKSIĄŻKI oraz fotoprezentów. Naszymi klientami są zarówno sprzedawcy detaliczni, jak i internetowi (e-commerce) - w sumie zaopatrujemy ponad 20 000 sprzedawców detalicznych w 25 krajach Europy. Firma myśli przyszłościowo, konsekwentnie inwestuje w nowe produkty i technologie oraz jest absolutnie zaangażowana w zachwycanie klientów we wszystkim, co robimy.

Co roku jesteśmy laureatami nagród bądź wyróżnień w różnych obszarach działalności (TIPA Word Awards, GPTW (Great Place to Work), Solidny Pracodawca, Superbrands, „Kozioł Biznesu” w kategorii Inwestycje i in. Kładziemy nacisk na zrównoważony rozwój (certyfikat FSC, odnawialne źródła energii), wspieramy działania fundacji i stowarzyszeń (SOS Wioski dziecięce), dbamy o dobrostan naszych pracowników.

Dołączysz do nas?

(dojazd z Katowic ok. 45 minut, z Gliwic ok. 30 minut, blisko zjazdu z autostrady A4)

Inżynier Serwisu, Strzelecka 11, Kędzierzyn-Koźle