Inżynier Serwisu

ARGENTA

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 01 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • instalacja oraz serwis urządzeń medycznych dedykowanych do diagnostyki laboratoryjnej, biochemii klinicznej, immunochemii, analizatorów moczu, hematologii, biologii molekularnej, mikrobiologii;

  • wykonywanie okresowych przeglądów urządzeń;

  • wsparcie merytoryczne i techniczne klientów w zakresie napraw i obsługi sprzętów,

  • przygotowywanie dokumentacji serwisowej;

  • budowanie relacji biznesowych z klientami;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Elektronika, Elektrotechnika, Mechatronika, Fizyka Medyczna lub pokrewne) – warunek konieczny;

  • min. roczne doświadczenie w serwisie sprzętu medycznego u Klienta;

  • gotowość do obsługi terenu całego kraju;

  • dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

  • czynne prawo jazdy kat. B;

  • umiejętność dobrego planowania i organizacji pracy;

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w gronie długoletnich pracowników;

  • system premiowy dostosowany do stanowiska;

  • kartę Multisport;

  • prywatną opiekę medyczną Lux-Med;

  • wczasy pod gruszą;

  • dofinansowanie do imprez kulturowo-sportowych;

  • premie świąteczną;

  • szkolenia merytoryczne i kompetencyjne;

  • dofinansowanie studiów i kursów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

ARGENTA

Argenta to 30 lat doświadczenia na rynku diagnostyki oraz wyposażenia laboratorium, rzetelność i innowacja w działaniu. Główne obszary naszej aktywności to: mikrobiologia przemysłowa, mikrobiologia kliniczna, diagnostyka laboratoryjna, diagnostyka weterynaryjna, biologia molekularna oraz badania naukowe.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje