Logo Pracuj.pl

Inżynier serwisu

PassionHRO firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta dynamicznie rozwijającej się firmy, zajmującej się instalowaniem i serwisowaniem linii pakujących i sortujących do owoców oraz warzyw poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier serwisu.

Twój zakres obowiązków

  • instalowanie i konfigurowanie linii pakujących;
  • zapewnianie szkoleń dla operatorów z zakresu obsługi dostarczonych maszyn;
  • przeprowadzanie przeglądów okresowych maszyn;
  • wspieranie klienta w przypadku usterek.

Wymagania pracodawcy

  • 2 lata doświadczenia w pracy z maszynami - przy instalacjach, serwisach, przeglądach itp.;
  • wykształcenie wyższe techniczne (min. inżynier);
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min B2;
  • umiejętność obsługi wszelkiego typu narzędzi mechanicznych oraz elektronarzędzi;
  • znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki oraz elektroniki;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie Polski i Europy.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwinięcie skrzydeł w branży;
  • realizację ciekawych i ambitnych projektów;
  • wspierający zespół;
  • do swojej dyspozycji otrzymasz również samochód służbowy, telefon i laptop.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne

Inżynier serwisu, kujawsko-pomorskie