Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier serwisu laserowego sprzętu medycznego

Laser Projekt 2000 sp. z o.o.

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 18

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny laserowych urządzeń medycznych: wykonywanie przeglądów, konserwacji, kalibracji i walidacji

  • prowadzenie dokumentacji prac serwisowych, dbałość o prawidłowość i sumienność zapisów

  • bezpośrednie lub zdalne wsparcie w rozwiązywaniu problemów oraz doradztwo techniczne dla klientów w zakresie obsługi sprzętu

  • telefoniczny lub mailowy kontakt z serwisem producenta

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: mile widziani absolwenci lub studenci wydziałów fizyki, inżynierii biomedycznej, biotechnologii, fizyki medycznej lub pokrewnych

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej

  • prawo jazdy kategorii B

  • jęz. angielski w stopniu umożliwiającym czytanie tekstów technicznych

  • gotowość do odbywania krajowych, a niekiedy zagranicznych, podróży służbowych

  • dyspozycyjność, komunikatywność, wysoka kultura osobista i odpowiedzialność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • narzędzia niezbędne do realizacji wyznaczonych celów

  • pełne wdrożenie w wykonywane zadania oraz zagraniczne szkolenia techniczne

  • możliwości doskonalenia i rozwoju zawodowego

  • kontakt z najnowszymi technologiami

  • opiekę medyczną po okresie próbnym

LASER PROJEKT 2000 z siedzibą w Warszawie jest firmą specjalizującą się w sprzedaży i serwisie laserów medycznych i technologicznych, obecną na rynku od 20 lat. Naszymi klientami są salony kosmetyczne i gabinety medycyny estetycznej.

Przewiń do profilu firmy

Inżynier serwisu będzie działał na terenie całej Polski.