Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu

Atlas Copco Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych sprężarek stacjonarnych w zakładach klientów

  • diagnozowanie i naprawa uszkodzeń

  • wstępne uruchamianie maszyn i szkolenie użytkowników

  • budowanie i rozwój dobrych relacji z klientami

  • raportowanie wykonanych prac serwisowych

Nasze wymagania

  • 2-3 lat doświadczenia w serwisie urządzeń przemysłowych (tj. sprężarek, dmuchaw, turbin, urządzeń chłodniczych, pomp)

  • wykształcenia technicznego o profilu mechanika, automatyka, elektryka lub pokrewnego

  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na samodzielne posługiwanie się dokumentacją techniczną

  • znajomości obsługi komputera (MS Office, Outlook)

  • dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych, prawa jazdy kat. B (czynny kierowca)

  • systematyczności i dobrej organizacji pracy

  • umiejętności sprawnego komunikowania się

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie – pensja podstawowa, miesięczne premie, dodatki do wynagrodzenia

  • program wdrożenia do pracy – cykliczne szkolenia techniczne i produktowe

  • bogatą ofertę benefitów i świadczeń: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, wczasy pod gruszą, bony świąteczne

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód służbowy, komputer przenośny, telefon, Internet mobilny

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

Atlas Copco Polska Sp. z o.o.

Ludzie z pasją tworzą wyjątkowe rzeczy.

W Atlas Copco wierzymy w kwestionowanie status quo, szukamy coraz lepszych sposobów działania. Nowoczesna technologia i bliska współpraca z klientem pozwalają nam tworzyć rozwiązania wybiegające w przyszłość.

Wierzymy, że to ludzie są siłą napędową, dlatego zachęcamy i upoważniamy do działania. Wasze pomysły mogą naprawdę wpłynąć na jakość życia ludzi na całym świecie.

Oferujemy różnorodne i ciekawe możliwości pracy oraz rozwoju. To tutaj wszystko się zaczyna –

Atlas Copco Home of Industrial Ideas.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Łódź i miejscowości w promieniu 50 km od Łodzi

Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie serwisowanie sprężarek stacjonarnych w zakładach klientów.