Inżynier serwisu

SHIM-POL
  • łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-01-03 do końca 11 dni

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma SHIMADZU, z siedzibą główną w Kioto w Japonii  należy do światowej czołówki producentów urządzeń analitycznych. SHIMADZU jest producentem urządzeń analitycznych dla przemysłu, nauki oraz instytucji rządowych. Korporacja założona w 1875 roku, działa obecnie w 70 krajach świata i zatrudnia ponad 5000 pracowników. Firma „SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI” E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna jako wyłączny przedstawiciel Shimadzu w Polsce poszukuje:

Ref: SHIM-SERWIS 1/2017

Zadania:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za instalacje aparatury SHIMADZU, doradztwo merytoryczne, szkolenia oraz budowanie relacji z klientami firmy w Polsce centralnej i północnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (wymagane wykształcenie o kierunku chemicznym lub pokrewnym)
  • wymagana minimum 2-letnia praktyka laboratoryjna obejmująca stosowanie aparatury analitycznej (np. UHPLC, HPLC, LCMS, LCMSMS, GC, GCMS lub podobne)
  • wymagana znajomość metod analizy chemicznej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera – pakiet Windows, pakiet Office, Internet,
  • wysoka samodzielność, kreatywność oraz komunikatywność,
  • silna motywacja i umiejętność organizacji czasu pracy,
  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • atrakcyjną i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość ciągłego rozwoju,
  • szkolenia krajowe i zagraniczne
  • motywacyjny system wynagradzania.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV klikając:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się