Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu

Loma SystemsO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne wizyty u klientów w celu uruchomienia, konserwacji, napraw i kalibracji wszystkich urządzeń z portfolio firmy Loma

  • Odpowiadanie na bieżące zapytania klientów i prowadzenie szkoleń technicznych

  • Aktywne promowanie oferowanych usług serwisowych

  • Okresowe wsparcie dla klientów przez telefon 24/7

  • Terminowe i metodyczne prowadzenie dokumentacji zapewniające firmie dokładne zrozumienie środowiska klienta

  • Aktywne pozyskiwanie istotnych informacji i niezbędnego wsparcia wewnątrz firmy, aby umożliwić naprawę urządzeń klienta już podczas pierwszej wizyty

Nasze wymagania

  • Praktyczne umiejętności techniczne w zakresie elektrotechniki i elektroniki

  • Dobra znajomość jezyka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie jako inżynier serwisu (uruchomienia, naprawy i serwisowanie)

  • Kwalifikacje inżynierskie związane z elektromechaniką/elektroniką

  • Dobre umiejętności organizacyjne

  • Metodyczne podejście do rozwiązywania problemów

  • Dobre umiejętności komunikacyjne

  • Obsługa komputera PC

  • Gotowość i zdolność do częstych wyjazdów służbowych do klientów

  • Prawo jazdy Kat. B

  • Uprawnienia SEP „E” do 1kV

  • Udokumentowana historia działań i sukcesów na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

  • Szkolenia w kraju i za granicą

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Loma Systems

Firma Loma Systems powstała ponad 50 lat temu i należy do wiodących producentów systemów kontroli dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, takich jak detektory metali, systemy kontroli RTG i wagi kontrolne.

Zdobyliśmy reputację dzięki niezmiennie wysokiej jakości i zaawansowanym technologiom, które są wynikiem stale prowadzonych badań i programów rozwojowych.

Naszym celem jest serwisowanie i utrzymanie sprawności maszyn w sposób jak najmniej uciążliwy dla działalności klientów. Inżynierowie serwisowi Loma są wizytówką firmy i sposób, w jaki są postrzegani przez klientów, ma kluczowe znaczenie dla kształtowania wizerunku firmy i naszych produktów.

Przewiń do profilu firmy

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać KONIECZNIE w języku angielskim. Z wybranymi kandydatami przewidziane spotkanie w siedzibie firmy.