Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier serwisu

BioMaxima S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa serwisowa i instalacja analizatorów IVD u klientów (biochemia, hematologia, czytniki pasków do moczu itd);

  • wsparcie techniczne i obsługowe użytkowników urządzeń;

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej;

  • dbałość o dostępność materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżynieria Biomedyczna, Elektronika, Mechatronika);

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju;

  • prawo jazdy kat. B;

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • mile widziane doświadczenie w naprawie urządzeń szczególnie w branży diagnostyki laboratoryjnej;

  • zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji;

  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia;

  • niezbedne narzędzia pracy;

  • samochód służbowy do użytku prywatnego;

BioMaxima SA jest polskim producentem podłoży mikrobiologicznych, odczynników oraz sprzętu do diagnostyki in vitro, znaczącym partnerem dla klientów z rynku medycyny laboratoryjnej, weterynaryjnej oraz przemysłowej. Zasięgiem współpracy obejmuje Polskę oraz rynki zagraniczne.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje