Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier serwisu

BUDINTECH sp. z o.o.O firmie

4 000‐7 000 zł brutto / mies.
  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy specjalistyczną, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Krakowie - Balicach, zajmujemy się wykonywaniem oraz serwisowaniem  instalacji elektrycznych, sanitarnych, systemów ochrony technicznej i teleinformatycznych w budownictwie przemysłowym oraz budynkach administracji publicznej. Realizujemy specjalistyczne zadania instalacyjne jako generalny wykonawca i współpracujemy z największymi generalnymi wykonawcami na polskim rynku.

Opis stanowiska:

Planowanie, organizacja i kierowanie pracami w zakresie wykonywania serwisu instalacji budynkowych: automatyki ( BMS), elektrycznych, sanitarnych oraz teletechnicznych. Wykonywanie dokumentacji rozliczeniowych i  ofertowych,  doborów materiałowych, nadzór nad realizacja robót, rozliczanie robót i wykonywanie dokumentacji powykonawczej lub programowanie i uruchamianie  systemów ochrony technicznej oraz urządzeń i instalacji.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe inżynierskie (magisterskie) lub ostatni rok studiów na kierunku: automatyka lub robotyka lub  mechatronika lub elektronika lub elektrotechnika lub mechanika. Samodzielna organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność . Znajomość podstawowych zagadnień  z zakresu elektryki, mechaniki i elektroniki, mile widziana umiejętność programowania systemów automatyki i systemów ochrony technicznej.  Prawo jazdy kategorii B. Znajomość pakietu Microsoft Office, Auto Cad. Dodatkowym atutem będzie znajomość programu do kosztorysowania.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie, pracę w młodym, ambitnym zespole,  dodatek motywacyjny do pensji - premie, możliwość rozwoju, pogłębianie wiedzy poprzez udział w specjalistycznych kursach i  szkoleniach, możliwość zdobycia uprawnień UDT, odbycie praktyk kierownika robót, SEP,

Ogłoszenie archiwalne