Ta oferta pracy jest nieaktualna od 160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Serwisu

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-02-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mahr Polska Sp. z o.o.

    Firma Mahr to światowy lider o ponad 150-letniej tradycji w dziedzinie metrologii przemysłowej wielkości geometrycznych takich jak długość, kąt i pochodne. Naszymi klientami są firmy z branży samochodowej, elektromaszynowej, optycznej, medycznej, lotniczej, kosmicznej, energii odnawialnych. Nasze rozwiązania i produkty zdobywają uznanie klientów w kraju i na świecie.

    Zakres obowiązków:

    • profesjonalna obsługa serwisowa rozumiana poprzez naprawy, przeglądy serwisowe, wzorcowanie urządzeń,
    • instalacja nowych urządzeń u klientów firmy,
    • szkolenia z zakresu programowania i obsługi sprzętu,
    • komunikacja z klientami w sprawach technicznych,
    • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami w zakresie usług serwisowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne, preferowane wyższe,
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
    • znajomość rysunku technicznego,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej oraz kontakt z partnerami za granicą,
    • doświadczenie w serwisie urządzeń elektroniki, mechaniki, automatyki, robotyki będzie dodatkowym atutem,
    • umiejętność komunikacji i samodzielnej organizacji pracy,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • pracę z najnowocześniejszymi urządzeniami i oprogramowaniem na rynku metrologii,
    • możliwość uczestnictwa we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań,
    • profesjonalne, ukierunkowane szkolenie w Polsce i za granicą,
    • interesującą, pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,
    • możliwość rozwoju osobistego,
    • narzędzia pracy (narzędzia serwisowe, telefon, laptop, samochód służbowy),
    • wynagrodzenie oparte o umowę o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mahr Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.