Oferta pracy

Inżynier Serwisu

Work Service S.A.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa serwisowa (gwarancyjna, pogwarancyjna) instalacji uzdatniania wody,
  • Obsługa serwisowa urządzeń technologicznych (przeglądy gwarancyjne, serwisowe z wymianą części zamiennych),
  • Udział w montażach technologicznych,
  • Opracowywanie raportów z wykonanych przeglądów serwisowych,
  • Praca w terenie ( centralna oraz północna część Polski),

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia technicznego, mile widziane inżynieryjne,
  • Minimum 2/3 lata doświadczenia pracy w serwisie o podobnym charakterze,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze serwisowej instalacji uzdatniania wody,
  • Ważne uprawnienia spawalnicze,
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Ważne prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność planowania,
  • Gotowości do częstych podróży służbowych,

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowania,
  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne