Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier serwisu maszyn CNC

PTV, spol. s r.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dojazd do klienta, diagnostyka maszyny oraz jej naprawa w zakładach klientów

  • wykonywanie montażu i rozruchu maszyn u klientów

  • wsparcie techniczne klienta (online lub bezpośrednie) kontakt telefoniczny, mailowy z klientami, telefoniczne wsparcie techniczne

  • pomoc techniczna działu sprzedaży

  • prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi maszyny

  • sporządzenie raportu z naprawy (tworzenie dokumentacji),

  • sprzedaż części zamiennych

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, terminowość i fachowe podejście do pracy

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • wykształcenie techniczne, absolwenci kierunków technicznych (lub w trakcie studiów): mechanika, automatyka elektronika, lub pokrewnych

  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów oraz napraw w dziedzinie elektryki/elektroniki, mechaniki, oraz hydrauliki siłowej

  • obsługa komputera na poziomie zaawansowanym (instalowanie i konfigurowanie programów i aparatury do diagnostyki, konfiguracja itd.)

  • umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych i hydraulicznych

  • zdolność szybkiego uczenia się i posługiwania dokumentacją techniczną m.in. w języku angielskim

  • komunikatywny język angielskiego w zakresie technicznym (język czeski będzie dodatkowym atutem)

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z serwisem (maszyn, samochodów lub pokrewne)

  • umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych

  • zaawansowane umiejętności komunikacyjne i analityczne wraz z umiejętnościami organizacyjnymi

  • wymagana jest biegłość w nauce nowych systemów i procesów oraz możliwość efektywnej pracy z członkami zespołu ze wszystkich szczebli organizacji.

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność prowadzenia samochodu

  • mobilność (częste wyjazdy)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • udział w ciekawych projektach

  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wysokie wynagrodzenie oraz dodatki

  • samochód służbowy oraz elastyczne godziny pracy

  • pełne wyposażenie serwisowe (laptop, tel. komórkowy i narzędzia)

  • samodzielność podczas wykonywania swoich obowiązków,

  • szkolenia w naszej siedzibie

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

O nas

Jesteśmy wiodącym europejskim producentem kompletnych systemów do cięcia strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem. Tworzymy profesjonalne produkty od ponad 30 lat. Odział PTV Polska odpowiedzialny jest za wdrażanie i serwis urządzeń na terenie Polski.

Nasza firma kładzie maksymalny nacisk na jakość, ciągłe ulepszanie oraz innowacyjność naszych produktów. Zespół tworzą ludzie, którzy dbają o jej rozwój oraz dobrą opinię na rynku. Stawiamy na ludzi którzy szukają nowych wyzwań i dobrze wpisują się w misję naszej firmy. Dzięki temu nasze urządzenia są w pełni zgodne ze światowymi trendami, a my wciąż aktywnie wprowadzamy nowoczesne rozwiązania na rynek