Oferta pracy

Inżynier Serwisu - maszyny konwencjonalne

ABPLANALP SP. Z O.O.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji maszyn na terenie całego kraju

  • Wykonywanie przeglądów maszyn na terenie całego kraju

  • Wykonywanie napraw maszyn na terenie całego kraju

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi i utrzymania maszyn

  • Konserwacja urządzeń i przyrządów na magazynie

  • Współpraca z klientami w zakresie serwisu maszyn

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie serwisu maszyn

Podział czasu pracy
100%

Delegacje

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Wiedza za zakresu budowy maszyn

  • Podstawowa wiedza z zakresu metrologii

  • Praktyczna wiedza z zakresu elektrotechniki

  • Praktyczna wiedza z zakresu budowy maszyn

  • Doświadczenie w naprawie i utrzymaniu urządzeń

  • Wiedza z zakresu obróbki skrawaniem (toczenia, frezowania, szlifowania) będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do podjęcia podróży służbowych na terenie całej Polski (5 dni w tygodniu)

To oferujemy

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży

  • Ciekawą pracę w stale rozwijanym środowisku biznesowo informatycznym

  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Opiekę medyczną po okresie próbnym

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Abplanalp Sp z o.o. to jedna z największych firm w Europie Środkowej od 42 lat dostarczająca nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali. Dostarczamy rozwiązania technologiczne gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, ogromne doświadczenie, kompleksowa oferta i wsparcie technologiczne, a przede wszystkim identyfikacja potrzeb Klienta stanowią o wyjątkowości naszych usług.

Przewiń do profilu firmy