W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TRUMPF Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Połczyńskiej 111, 01-303 Warszawa moich danych osobowych, przekazanych w dokumentach aplikacyjnych w szerszym zakresie niż wynikający z Kodeksu Pracy, w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji na stanowisko „Inżynier Serwisu - maszyny laserowe” W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłyach procesach rekrutacyjnych organizowanych przez TRUMPF Polska, uprzejmie prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TRUMPF Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Połczyńskiej 111, 01-303 Warszawa moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
TRUMPF Polska Sp. z o.o. Sp.k

Inżynier Serwisu - maszyny laserowe

TRUMPF Polska Sp. z o.o. Sp.kO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 13 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i naprawa maszyn laserowych

  • Doradztwo aplikacyjne i szkolenia klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechatronika, elektrotechnika, elektronika

  • Znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego

  • Dyspozycyjność i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji

  • Samodzielność i zdolność podejmowania decyzji

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Prawo jazdy kat. B

  • Miejsce zamieszkania – rejon: centralna Polska, preferowane Województwo Mazowieckie

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę dla światowego lidera w dziedzinie maszyn do obróbki blachy

  • Stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi

  • Pakiet szkoleń produktowych

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pakiet socjalny

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje