Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Serwisu

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ILAPAK Sp. z o.o.

    Firma ILAPAK jest częścią międzynarodowej grupy z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim. Jako jeden z wiodących producentów na świecie dzięki szerokiej gamie maszyn, może zaspokoić praktycznie wszystkie wymagania dotyczące pakowania, napełniania i zamykania opakowań. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Współpraca z działem inżynieryjnym
    • Rozładunki i załadunki maszyn i urządzeń do/z transportu
    • Wypakowywanie i pakowanie maszyn i urządzeń
    • Podłączanie maszyn i urządzeń do niezbędnych mediów takich jak zasilanie elektryczne, pneumatyka i inne
    • Sprawdzenie, wykonanie niezbędnych modyfikacji maszyn i urządzeń
    • Przygotowanie i przeprowadzanie testów maszyn sprawdzających poprawność działania
    • Wizyty serwisowe delegowane mające na celu Instalowanie maszyn u klienta, szkolenia i testy pracy, wykonywanie przeglądów i napraw
    • Wykonywanie testów odbiorczych na hali i u klienta
    • Raportowanie pracy i postępów prac poza siedzibą firmy oraz współpraca z istniejącymi klientami
    • Uczestnictwo w targach i imprezach branżowych

    WYMAGAMY:

    • Wykształcenie minimum średnie (techniczne będzie dodatkowym atutem)
    • Dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy
    • Zaangażowania w wykonywane czynności
    • Wysokiej kultury osobistej, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
    • Dobrej znajomości obsługi komputera – pakiet Office
    • Prawa jazdy kat. B
    • Znajomości języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Preferowane doświadczenie zawodowe w serwisie

    OFERUJEMY:

    • Ciekawą pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
    • Umowę o pracę na cały etat, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
    • Samochód służbowy, komputer, telefon
    • Szkolenia techniczne

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ilapak Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Ilapak Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul.Tynieckiej 233. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.