Inżynier Serwisu

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.02.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 11.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Mahr Polska Sp. z o.o.

Firma Mahr to światowy lider o ponad 150-letniej tradycji w dziedzinie metrologii przemysłowej wielkości geometrycznych takich jak długość, kąt i pochodne. Naszymi klientami są firmy z branży samochodowej, elektromaszynowej, optycznej, medycznej, lotniczej, kosmicznej, energii odnawialnych. Nasze rozwiązania i produkty zdobywają uznanie klientów w kraju i na świecie.

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa serwisowa rozumiana poprzez naprawy, przeglądy serwisowe, wzorcowanie urządzeń,
  • instalacja nowych urządzeń u klientów firmy,
  • szkolenia z zakresu programowania i obsługi sprzętu,
  • komunikacja z klientami w sprawach technicznych,
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami w zakresie usług serwisowych.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, preferowane wyższe,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej oraz kontakt z partnerami za granicą,
  • doświadczenie w serwisie urządzeń elektroniki, mechaniki, automatyki, robotyki będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność komunikacji i samodzielnej organizacji pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę z najnowocześniejszymi urządzeniami i oprogramowaniem na rynku metrologii,
  • możliwość uczestnictwa we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań,
  • profesjonalne, ukierunkowane szkolenie w Polsce i za granicą,
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • narzędzia pracy (narzędzia serwisowe, telefon, laptop, samochód służbowy),
  • wynagrodzenie oparte o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mahr Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.