Oferta pracy

Inżynier serwisu

SACMI PACKAGING & CHOCOLATE Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Opis firmy: Sacmi Packaging & Chocolate to międzynarodowa grupa, która swoją działalność prowadzi w dwóch obszarach. Pierwszy to branża pakowania, obejmująca projektowanie, produkcję, dostawę oraz obsługę serwisową kompletnych linii pakujących dla różnych sektorów przemysłu. Drugi to sprzedaż i serwis urządzeń do produkcji czekolady jako surowca wykorzystywanego na liniach produkcyjnych oraz samych linii produkcyjnych do wyrobu produktów czekoladowych.

Inżynieria/technologia/produkcja
– inżynier serwisu

Miejsce pracy: Polska oraz kraje europejskie

Zakres obowiązków:

  • Serwisowanie oferowanych przez firmę urządzeń w zakładach na terenie Polski i krajów europejskich. (konserwacje, naprawy, pomoc aplikacyjna).
  • Realizacja przeglądów serwisowych, gwarancyjnych i pogwarancyjnych w kraju i za granicą.
  • Instalacja i wdrażanie do produkcji dostarczanych przez firmę nowych urządzeń i linii pakujących, szkolenia użytkowników.
  • Prowadzenie szkoleń w zakładach klientów firmy w zakresie obsługi i konserwacji dostarczanych urządzeń.
  • Wsparcie techniczne działu sprzedaży.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe - techniczne (mile widziane kierunki: mechatronika, automatyka, robotyka, budowa maszyn).
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2). Mile widziane j. rosyjski / niemiecki / włoski
  • Zdolności manualne i zmysł techniczny.
  • Dobra umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych.
  • Znajomość podstaw elektroniki / elektrotechniki.
  • Znajomość zasad funkcjonowania, podstaw programowania oraz obsługi sterowników PLC – OMRON, Siemens, Rockwell.
  • Doświadczenie w zakresie serwisowania i napraw maszyn i urządzeń. Znajomość maszyn pakujących, kartoniarek, zawijarek, formierek i procesu produkcji czekolady będzie dodatkowym atutem.
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy.
  • Samodyscyplina, samodzielność w działaniu, analityczne myślenie, komunikatywność.
  • Prawo jazdy kat B.- gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i doświadczenia.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprze udział w organizowanych przez firmę szkoleniach.
  • Pracę w młodym, dynamicznym, rozwijającym się zespole, wymagającą utrzymywania i budowania dobrych stosunków interpersonalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

SACMI Packaging & Chocolate Sp. z o.o.
ul. Zagaje 71/1, 30-437 Kraków, Polska

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy