Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier serwisu

Arburg Polska Sp. z o.o. O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Uruchamianie i obsługa serwisowa maszyn

  • Doradztwo techniczne

  • Szkolenie użytkowników maszyn

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne (elektro-mechanika, automatyka)

  • Znajomość budowy maszyn i napędów hydraulicznych

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

  • Doświadczenie w zakresie eksploatacji i naprawy maszyn

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych

To oferujemy

Po kilkumiesięcznym przeszkoleniu w Niemczech, oferujemy interesującą, samodzielną pracę, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji, atrakcyjne wynagrodzenie i samochód służbowy.

Arburg Polska Sp. z o.o.

Niemiecka firma ARBURG jest jednym z największych producentów wtryskarek do tworzyw sztucznych – znane na całym świecie wtryskarki ARBURG są synonimem jakości i innowacyjności.

ARBURG Polska Sp. z o.o. działa od roku 1992.

Przewiń do profilu firmy

Oferty w języku angielskim lub niemieckim, ze zdjęciem, z opisem kwalifikacji i przebiegu kariery zawodowej prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.