Inżynier Serwisu - Napędy Elektryczne

  • Aleksandrów Łódzki, Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-09-11
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2017-10-11)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Łódź
W związku z rozwojem naszych zakładów poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Serwisu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonanie prac serwisowych w zakresie napędów niskiego i średniego napięcia oraz urządzeń trakcyjnych zainstalowanych na terenie Polski oraz wspieranego regionu. Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki lub Katowice.
Zadania:
  • Wykonywanie prac serwisowych w zakresie napędów niskiego i średniego napięcia oraz urządzeń trakcyjnych;
  • Konfiguracja urządzeń u Klientów firmy;
  • Przeprowadzanie napraw i przeglądów prewencyjnych;
  • Współpraca przy doskonaleniu produktów serwisowych;
  • Wsparcie techniczne Specjalistów ds. Sprzedaży Usług Serwisowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z Klientem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę z klientami zagranicznymi w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokiej dynamice rozwoju;
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach (w tym szkolenia za granicą);
  • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wybierając przycisk „Aplikuj” na dole strony.

Prosimy o umieszczenie w temacie e-maila nazwy stanowiska oraz numeru referencyjnego.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się