Inżynier Serwisu: Navigation / Dynamic Positioning / Automation

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

Księcia Ziemowita 10

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, uruchomienie oraz serwisowanie systemów i urządzeń firmy Kongsberg na statkach i obiektach typu offshore
  • Zdalne wsparcie klientów przy wykorzystaniu platformy CRM oraz serwisów „remote”
  • Przygotowywanie dokumentacji i raportów technicznych
  • Dbanie o wysoki poziom i jakość wykonywanych zleceń serwisowych
  • Współpraca z innymi grupami produktowymi i oddziałami firmy w celu wprowadzania usprawnień oraz rozwoju produktów i usług firmy Kongsberg

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie techniczne: elektronika, elektrotechnika, mechatronika czy automatyka
  • Dobrze znasz język angielski
  • Lubisz działać zespołowo a jednocześnie cenisz sobie samodzielność i organizację pracy własnej
  • Łatwo się uczysz i lubisz dzielić się swoją wiedzą
  • Jesteś dyspozycyjny, gotowy na częste wyjazdy zagraniczne

To oferujemy

  • świetną atmosferę w pracy:
  • jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020 dla Millenialsów
  • jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki
  • skandynawską kulturę pracy – zwracamy się do siebie na "ty" niezależnie od zajmowanego stanowiska i nie mamy dress code’u
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną z opcją dodatkową dla członków rodziny
  • wczasy pod gruszą/dofinansowanie urlopu
  • elastyczne godziny pracy
  • komfortowe, nowoczesne biuro z dostępnym chillout roomem
  • dbałość o work-life balance
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, online kursy angielskiego, niemieckiego oraz norweskiego, także dla członków rodziny)
  • wsparcie naszych pracowników w rozwijaniu pasji i zainteresowań pozazawodowych
  • prezenty okazjonalne dla naszych pracowników
  • pełny komplet narzędzi do pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pakiet relokacyjny
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • zakup akcji Kongsberg Gruppen z 25% rabatem
  • jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020
  • jesteśmy Pracodawcą Pomorza Roku 2018
  • bonus z okazji ślubu oraz narodzin dziecka
  • prezent jubileuszowy

Kongsberg Maritime Poland należy do światowej sieci oddziałów Kongsberg. Nasz cel to doskonałość w obsłudze klientów, którym to dostarczamy usługi na najwyższym poziomie i o nieskazitelnej jakości.

Szukasz niebanalnej pracy ? Chesz mieć ciekawe życie, podróżować i poznawać świat, zarabiając przy tym pieniądze ? Postaw na rozwój w firmie z dużym potencjałem !!

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: 04/2021/DWK-IS

Inżynier Serwisu: Navigation / Dynamic Positioning / Automation, Księcia Ziemowita 10, Szczecin