Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Serwisu obrabiarek CNC

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 04.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma High Technology Machines Sp. z o.o. działająca w sektorze nowoczesnych technologii poszukuje osób na stanowisko:

    Oferta jest skierowana zarówno do doświadczonych inżynierów serwisu, absolwentów uczelni i szkół technicznych oraz dla studentów ostatniego roku studiów inżynierskich i magisterskich.

    Miejsce pracy: Nasza firma świadczy usługi na terenie całej Polski.

    Główne obowiązki:

    • Instalacje, przeglądy i naprawy obrabiarek sterowanych numerycznie;
    • Asysta przy relokacji maszyn i urządzeń;
    • Dostosowanie maszyn do wymogów klienta;
    • Wsparcie podczas automatyzacji obrabiarek sterowanych numerycznie.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, ewentualnie ostatni rok studiów (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka i Robotyka, Elektronika i Telekomunikacja);
    • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
    • Motywacja do pracy;
    • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć zdobywania nowych doświadczeń;
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Doświadczenie w serwisie CNC lub w dziale utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem;
    • Znajomość programowania sterowników PLC będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, posiadającej stabilną pozycję na rynku;
    • Duże możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne oraz u partnerów z Japonii i Niemiec;
    • Pełne wyposażenie w narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, komputer, narzędzia);
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o system premiowy;
    • Fundusz socjalny, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport itp.

    Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego

    pod przyciskiem APLIKUJ, znajdującego się pod ogłoszeniem.

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych  przez High Technology Machines Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych  (Dz. U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami).

    W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest High Technology Machines Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ulicy Robotniczej 2, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 000287923 przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, Wydział X Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, posługująca się numerem NIP: 631-255-03-86, zwana dalej: „Administratorem”. Dane są zbierane i przetwarzane w celu obsługi procesu rekrutacyjnego i zostaną usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. W tym czasie istnieje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu.

    (Zebrane dane nie będą udostępniane osobom trzecim).

    opis