Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier serwisu

DIAGNOS Sp. z o.o.O firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

DIAGNOS Sp. z o.o. działa na rynku medycznym od 2001r. jako dystrybutor oraz autoryzowany serwis wiodących japońskich, niemieckich i francuskich producentów sprzętu medycznego. Przez ten czas zyskaliśmy ugruntowaną pozycję solidnego i rzetelnego dostawcy sprzętu medycznego. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

region południowy

(podległy region: województwo małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie)

Opis stanowiska:

  • Instalacja oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (przeglądy, naprawy) urządzeń medycznych w publicznych oraz prywatnych placówkach służby zdrowia na terenie podległego regionu,
  • Szkolenia oraz wsparcie techniczne użytkowników,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi i nowymi klientami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego o specjalności: elektronika, elektrotechnika (preferowane wyższe, np. inżynieria biomedyczna),
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, (preferowane doświadczenie w naprawach sprzętu medycznego),
  • Czynnego prawa jazdy kat. B oraz dyspozycyjności związanej z wyjazdami,
  • Dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności rozwiazywania problemów,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (szkolenia oraz korzystanie z dokumentacji technicznej).

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • Szkolenia specjalistyczne,
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer,
  • Umowę o pracę oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet socjalny.
 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przeprowadzanego przez DIAGNOS Sp. z o.o. zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych).

Ogłoszenie archiwalne