Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu

SACMI PACKAGING & CHOCOLATE Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obowiązki są realizowane głównie w zakładach Klienta na terenie Polski i krajów europejskich.

  • Serwisowanie oferowanych przez firmę urządzeń (konserwacje, naprawy, pomoc aplikacyjna).

  • Realizacja przeglądów serwisowych, gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

  • Instalacja i wdrażanie do produkcji dostarczanych przez firmę nowych urządzeń i całych linii.

  • Prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi i konserwacji dostarczanych urządzeń.

  • Wsparcie techniczne działu sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe - techniczne (mile widziane kierunki: mechatronika, automatyka, robotyka, budowa maszyn).

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2). Mile widziane j. rosyjski / niemiecki / włoski

  • Zdolności manualne i zmysł techniczny.

  • Dobra umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych.

  • Znajomość podstaw elektroniki / elektrotechniki.

  • Znajomość zasad funkcjonowania oraz podstaw programowania i obsługi sterowników PLC – OMRON, Siemens, Rockwell.

  • Doświadczenie w zakresie serwisowania i napraw maszyn i urządzeń. Znajomość maszyn pakujących, kartoniarek, zawijarek, formierek i procesu produkcji czekolady będzie dodatkowym atutem.

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy.

  • Samodyscyplina, samodzielność w działaniu, analityczne myślenie, komunikatywność.

  • Prawo jazdy kat B.- gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie Polski i krajów europejskich.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i doświadczenia.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w organizowanych przez firmę szkoleniach.

  • Pracę w młodym, dynamicznym, rozwijającym się zespole, wymagającą utrzymywania i budowania dobrych stosunków interpersonalnych.

Sacmi Packaging & Chocolate to międzynarodowa grupa, która swoją działalność prowadzi w dwóch obszarach. Pierwszy to branża pakowania, obejmująca projektowanie, produkcję, dostawę oraz obsługę serwisową kompletnych linii pakujących dla różnych sektorów przemysłu. Drugi to sprzedaż i serwis urządzeń do produkcji czekolady jako surowca wykorzystywanego na liniach produkcyjnych oraz samych linii produkcyjnych do wyrobu produktów czekoladowych.

Przewiń do profilu firmy