Logo Pracuj.pl

Inżynier Serwisu

SACMI PACKAGING & CHOCOLATE Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obowiązki są realizowane głównie w zakładach Klienta na terenie Polski i krajów europejskich.
  • Serwisowanie oferowanych przez firmę urządzeń (konserwacje, naprawy, pomoc aplikacyjna).
  • Realizacja przeglądów serwisowych, gwarancyjnych i pogwarancyjnych.
  • Instalacja i wdrażanie do produkcji dostarczanych przez firmę nowych urządzeń i całych linii.
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi i konserwacji dostarczanych urządzeń.
  • Wsparcie techniczne działu sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe - techniczne (mile widziane kierunki: mechatronika, automatyka, robotyka, budowa maszyn).
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2). Mile widziane j. rosyjski / niemiecki / włoski
  • Zdolności manualne i zmysł techniczny.
  • Dobra umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych.
  • Znajomość podstaw elektroniki / elektrotechniki.
  • Znajomość zasad funkcjonowania oraz podstaw programowania i obsługi sterowników PLC – OMRON, Siemens, Rockwell.
  • Doświadczenie w zakresie serwisowania i napraw maszyn i urządzeń. Znajomość maszyn pakujących, kartoniarek, zawijarek, formierek i procesu produkcji czekolady będzie dodatkowym atutem.
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy.
  • Samodyscyplina, samodzielność w działaniu, analityczne myślenie, komunikatywność.
  • Prawo jazdy kat B.- gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie Polski i krajów europejskich.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i doświadczenia.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w organizowanych przez firmę szkoleniach.
  • Pracę w młodym, dynamicznym, rozwijającym się zespole, wymagającą utrzymywania i budowania dobrych stosunków interpersonalnych.

SACMI PACKAGING & CHOCOLATE Sp. z o.o.

Sacmi Packaging & Chocolate to międzynarodowa grupa, która swoją działalność prowadzi w dwóch obszarach. Pierwszy to branża pakowania, obejmująca projektowanie, produkcję, dostawę oraz obsługę serwisową kompletnych linii pakujących dla różnych sektorów przemysłu. Drugi to sprzedaż i serwis urządzeń do produkcji czekolady jako surowca wykorzystywanego na liniach produkcyjnych oraz samych linii produkcyjnych do wyrobu produktów czekoladowych.

Inżynier Serwisu, podkarpackie