Inżynier Serwisu

  • podlaskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 08.08.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 07.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą z ponad 20-letnią tradycją na rynku z siedzibą w Poznaniu. W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży oraz poszerzeniem oferty asortymentowej, poszukujemy skrupulatnych, wykwalifikowanych, myślących analitycznie Kandydatów na stanowisko:

    ZAKRES ZADAŃ:

    • instalacja oraz serwis urządzeń medycznych dedykowanych do diagnostyki laboratoryjnej, biochemii klinicznej, immunochemii, analizatorów moczu, hematologii;
    • wykonywanie okresowych przeglądów urządzeń;
    • wsparcie merytoryczne i techniczne klientów w zakresie napraw i obsługi sprzętów;
    • przygotowywanie dokumentacji serwisowej;
    • budowanie relacji biznesowych z klientami;

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżynieria Biomedyczna, Fizyka Medyczna lub pokrewne) – warunek konieczny;
    • min. roczne doświadczenie w serwisie u Klienta;
    • gotowość do obsługi terenu całego kraju;
    • dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
    • czynne prawo jazdy kat. B;
    • umiejętność dobrego planowania i organizacji pracy;
    • samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów;

    Oferujemy

    • Umowa o pracę
    • Stabilne zatrudnienie w gronie długoletnich pracowników
    • System premiowy dostosowany do stanowiska
    • Samodzielne stanowisko na zasadach home office
    • Kartę Multisport
    • Opiekę medyczną Lux-Med
    • Wczasy pod gruszą
    • Dofinansowanie do imprez kulturowo-sportowych
    • Premie świąteczną
    • Samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego
    • Szkolenia merytoryczne i kompetencyjne
    • Dofinansowanie studiów i kursów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych jest Argenta Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Polskiej 114. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."