Oferta pracy

Inżynier Serwisu - Podwykonawca

HSM Polska Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

HSM Polska, oddział koncernu HSM GmbH, europejskiego lidera w produkcji zaawansowanych rozwiązań do zastosowań w ochronie środowiska, dostawcy najwyższej jakości urządzeń techniki biurowej, w związku z rozwojem struktur serwisu technicznego poszukuje w celu nawiązania współpracy:

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie bieżących prac serwisowych u klientów (naprawy, przeglądy, instalacje nowych maszyn, konserwacje)
  • Ocena techniczna urządzeń, diagnostyka przyczyn awarii, decyzja o dopuszczeniu maszyny do dalszego użytkowania lub decyzja o wyłączeniu maszyny z eksploatacji

Wymagania:

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu automatyki, mechaniki, hydrauliki siłowej
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydrauliki siłowej i rysunków technicznych
  • Uprawnienia SEP do 1 kV - warunek konieczny
  • Doświadczenie w zakresie napraw urządzeń przemysłowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Szkolenia produktowe oraz możliwości rozszerzenia zakresu współpracy
  • Godziwe wynagrodzenie za świadczone usługi
  • Rzetelność i lojalność biznesową

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy