Oferta pracy

Inżynier Serwisu

GRUPA TECHNOLOGICZNA ASEO firmie

Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa Technologiczna ASE – lider na rynku w zakresie dostarczania bezpiecznych technologii i rozwiązań dla przemysłu oraz infrastruktury gospodarczej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • praca w zespole serwisowym: systemy detekcji gazu, detekcji pożaru, tłumienia wybuchu HRD, zbiornikowe systemy pomiarowe
  • wykonywanie uruchomień oraz planowych przeglądów i kalibracji systemów
  • tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności
  • praca z dokumentacją urządzeń technicznych
  • podstawowe doradztwo techniczne z obsługi i eksploatacji urządzeń
  • współpraca z zespołem handlowym i projektowym

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyk, elektronik, elektryk)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kategorii B
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • umiejętność działania w grupie
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dyspozycyjność, samodzielność, dobra organizacja pracy, komunikatywność
  • mile widziane uprawnienia SEP „E” do 1kV

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji i kreowania własnej ścieżki kariery poprzez szkolenia zawodowe oraz współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Szeroki pakiet socjalny, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop oraz telefon
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacyjnego prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres [email protected]

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach proszę o dopisanie następującego sformułowania: "Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Grupie Technologicznej ASE, zapraszamy Cię na naszą stronę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy