Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier serwisu

KAWA.SKA Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Miejsce pracy: wskazany obszar zachodniej Polski, zależny od lokalizacji kandydata

( praca w terenie 80%, zdalna praca biurowa 20% )

• instalacja, uruchamianie i kompleksowa obsługa serwisowa aparatury do preparatyki histopatologicznej firmy Leica Biosystems na wskazanym obszarze Polski ( po wcześniejszym przeszkoleniu )

• doradztwo techniczne i prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi urządzeń dla Klientów

• budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

• przygotowywanie ofert i raportów serwisowych oraz nadzór nad dokumentacją techniczną

• aktywne wspieranie procesów sprzedaży urządzeń

Nasze wymagania

• dobra znajomość języka angielskiego ( umożliwiająca uczestnictwo w szkoleniach zagranicznych – Niemcy, Anglia )

• wykształcenie techniczne

• precyzja techniczno-manualna

• komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

• samodzielność w działaniu - umiejętność podejmowania decyzji i odpowiedzialności

• prawo jazdy kat.B poparte doświadczeniem w prowadzeniu samochodu

• pełna dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;

/ w okresie szkoleniowym (ok. 6-12 miesięcy) wyjazdy dotyczą całej Polski i odbywają się wyłącznie w towarzystwie innego, doświadczonego pracownika firmy, koszty noclegów oraz transportu pokrywa Pracodawca /

• nie wymagamy doświadczenia, ani wiedzy z zakresu histopatologii

• mile widziane doświadczenie w pracy mobilnej

To oferujemy

• pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w wymiarze pełnego etatu

• możliwość rozwoju zawodowego (szeroka gama urządzeń)

• telefon, laptop, samochód służbowy

• pracę w większości „w terenie”

• pracę w zgranym i wesołym zespole

O nas

Firma KAWA.SKA Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od 1999r.

Jesteśmy polską firmą handlową, stworzoną po to, aby umożliwić naszym Klientom, realizację planów naukowo-badawczych w myśl naszego motto:

UCZYMY. DORADZAMY. WSPIERAMY.

Nieustająco wspieramy Klientów w podejmowaniu decyzji dotyczących zakupu sprzętu naukowo-badawczego i diagnostycznego, zapewniając stałe wsparcie aplikacyjne i serwisowe.

Portfolio firmy opiera się na gamie urządzeń dedykowanych dla biologów, biotechnologów, diagnostów molekularnych i histopatologów. Oferujemy urządzenia umożliwiające przeprowadzenie analizy od pobrania próbki do otrzymania wyniku.

Naszym klientami są uniwersytety, instytuty PAN, laboratoria diagnostyczne.

W Polsce reprezentujemy takie firmy jak: Leica Microsystems, Leica Biosystems, Agena, Picoquant.

Zgrany zespół, przyjazna atmosfera i możliwość rozwoju stanowią naszą przewagę

konkurencyjną.

Dołącz do nas!