Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu

Bertz Medical

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Samodzielne wizyty u klientów, na terenie kraju, celem:

- Instalacji urządzeń.

- Przeprowadzania cyklicznych przeglądów urządzeń.

- Konserwacji i ewentualnych napraw.

- Przeprowadzania szkoleń personelu.

Ponadto:

- Terminowe i metodyczne prowadzenie dokumentacji serwisowej.

- Wspomaganie działu handlowego.

- Udział w konferencjach i wystawach.

Nasze wymagania

  • Praktyczne umiejętności techniczno-elektryczne/ elektroniczne.

  • Znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego, pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku oraz czytanie dokumentacji technicznej.

  • Umiejętności organizacyjne.

  • Gotowość i zdolność do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju i UE.

  • Prawo jazdy kat. B (min. 2 lata doświadczenia).

  • Komunikatywność.

  • Wykształcenie, preferowane inżynieryjne o profilu: elektrotechnika, elektronika, automatyka, mechanika lub podobne.

  • Doświadczenie zawodowe nie jest warunkiem koniecznym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Szkolenia w kraju i zagranicą.

  • Pracę w miłej i sympatycznej atmosferze, tworzonej przez "młody" zespół specjalistów.

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Karta Multisport.

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku dystrybucji oraz serwisowania urządzeń medycznych, której nadrzędną wartością jest zachowanie najwyższych standardów oferty i obsługi klienta.

Zdeterminowani do osiągnięcia sukcesu, nie tylko dla osobistego poczucia dumy, ale przede wszystkim dla poczucia satysfakcji najbardziej wymagających klientów, wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami norm ISO 9001 oraz ISO 14001. Zobowiązujemy się do konsekwentnego utrzymywania i wykorzystywania systemu zarządzania jakością oraz do ciągłego doskonalenia przyjętych rozwiązań wraz z podejmowanymi nowymi wyzwaniami.