Oferta pracy

Inżynier Serwisu

Biameditek sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy stabilną firmą, od 35 lat funkcjonującą na rynku sprzętu medycznego. Współpracujemy ze światowymi markami w zakresie dystrybucji urządzeń i akcesoriów takimi jak: Mindray, Ambu, Sebia, Meditera, Aerogen. Nasze produkty kierujemy głównie do Bloków Operacyjnych, Oddziałów Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Kardiologii, SOR, Onkologii.
W związku z rozwojem działu serwisu poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Instalacja aparatury medycznej
  • Szkolenia użytkowników
  • Wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu medycznego
  • Budowanie relacji handlowych z nowymi i obecnymi klientami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe), kierunek: elektronika, elektrotechnika, automatyka
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę
  • Klarowny system wynagrodzeń (podstawa + premia roczna)
  • Dobrą atmosferę w pracy, promującą kreatywne myślenie
  • Dofinansowanie nauki języków obcych
  • Wsparcie merytoryczne, możliwość rozwoju, specjalistyczne szkolenia krajowe oraz zagraniczne
  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, samochód służbowy, komputer

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy