Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu

ITP S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • naprawa, konserwacja urządzeń w biurze i w gabinetach klientów,

  • opracowywanie poprawek projektowych do urządzeń,

  • obsługa Klienta – telefoniczna, mailowa, osobista,

  • kontakt z producentami w zakresie obsługi technicznej urządzeń,

  • kontrola jakości nowych urządzeń,

  • wsparcie techniczne i merytoryczne klientów oraz pozostałych działów firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenia technicznego – preferowane kierunki Mechatronika, Automatyka, Elektronika,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację i na posługiwanie się dokumentacją techniczną,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • utrzymania przyjętego standardu świadczonych usług,

  • nieskrępowanej komunikacji,

  • zaangażowania w działania,

  • sumienności w wykonywaniu zleconych zadań,

  • gotowości do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych umiejętności,

  • wdrożenie w oparciu o szkolenia, pracę z doświadczonymi specjalistami,

  • niesamowitą atmosferę pracy w energicznym, młodym zespole,

  • udział w tworzeniu nowego działu w firmie, możliwość rozwoju zawodowego,

  • dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowo-rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie.

ITP S.A.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW ITP SA

ITP S.A. to firma zajmująca się dystrybucją najwyższej klasy urządzeń do zabiegów w zakresie Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Chirurgii Plastycznej. Firma jest również Producentem pierwszych na rynku wypełniaczy organicznych. Naszą misją jest dostarczanie pacjentom, a zarazem swoim klientom, nowoczesnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań służących poprawie zdrowia, wyglądu i jakości życia.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.