Ta oferta pracy jest nieaktualna od 169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Serwisu - Robotyka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Warszawa
    W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Serwisu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za serwis robotów ABB u klientów.

    Zadania:

    • Realizacja zadań serwisowych w obszarze produktów i systemów robotyki. Udzielanie wsparcia serwisowego i technicznego dla klientów;
    • Przeprowadzanie napraw i przeglądów prewencyjnych;
    • Wsparcie w przygotowaniu ofert serwisowych;
    • Współpraca przy doskonaleniu produktów serwisowych;
    • Wsparcie techniczne Specjalistów ds. Sprzedaży Usług Serwisowych.
    Wymagania:
    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne - preferowane: robotyka, automatyka, mechanika;
    • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku lub w Służbach Utrzymania Ruchu;
    • Umiejętność prowadzenia rozmów z klientem;
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
    • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
    • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość w wykonywaniu zadań;
    • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej;
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
    • Prawo jazdy kategorii B.
    Oferujemy:
    • Ciekawą pracę z klientami w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokiej dynamice rozwoju;
    • Możliwość podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach (w tym szkolenia za granicą);
    • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
    • Miłą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wybierając przycisk „Aplikuj” na dole strony.

    Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U.2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji