Logo Pracuj.pl

Inżynier Serwisu

ARGENTAO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • instalacja oraz serwis urządzeń medycznych dedykowanych do diagnostyki laboratoryjnej, biochemii klinicznej, immunochemii, analizatorów moczu, hematologii, biologii molekularnej, mikrobiologii;
  • wykonywanie okresowych przeglądów urządzeń;
  • wsparcie merytoryczne i techniczne klientów w zakresie napraw i obsługi sprzętów,
  • przygotowywanie dokumentacji serwisowej;
  • budowanie relacji biznesowych z klientami;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Elektronika, Elektrotechnika, Mechatronika, Fizyka Medyczna lub pokrewne) – warunek konieczny;
  • min. roczne doświadczenie w serwisie sprzętu medycznego u Klienta;
  • gotowość do obsługi terenu całego kraju;
  • dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność dobrego planowania i organizacji pracy;
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w gronie długoletnich pracowników;
  • system premiowy dostosowany do stanowiska;
  • kartę Multisport;
  • prywatną opiekę medyczną Lux-Med;
  • wczasy pod gruszą;
  • dofinansowanie do imprez kulturowo-sportowych;
  • premie świąteczną;
  • szkolenia merytoryczne i kompetencyjne;
  • dofinansowanie studiów i kursów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Argenta to 30 lat doświadczenia na rynku diagnostyki oraz wyposażenia laboratorium, rzetelność i innowacja w działaniu. Główne obszary naszej aktywności to: mikrobiologia przemysłowa, mikrobiologia kliniczna, diagnostyka laboratoryjna, diagnostyka weterynaryjna, biologia molekularna oraz badania naukowe.

Inżynier Serwisu, śląskie