Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu

CORONA Serwis Sp. z o.o. S.k.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • montaż, uruchomienia i serwis urządzeń z zakresu zabezpieczeń przed skutkami wybuchu w zakładach produkcyjnych będącymi klientami firmy

  • zapewnienie wysoce wykwalifikowanej pomocy elektrycznej i mechanicznej w obszarze ochrony przeciwwybuchowej

  • naprawy mechaniczne, kalibracje urządzeń, dozór sprzętu zamontowanego

  • prace przy instalacjach niskiego napięcia, układanie tras kablowych wraz z okablowaniem, pomiary, diagnozowanie usterek

  • zapewnienie wsparcia technicznego oraz obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • uruchomienia i serwis pozostałych urządzeń z oferty przedsiębiorstwa

  • nadzór nad prawidłowym udokumentowaniem przeprowadzonych serwisów

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

  • realizacja zadań serwisowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie i wiedza w obszarze elektrycznym/ mechanicznym

  • solidne umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do odbywania wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat. B

  • zdolności manualne

  • znajomość obsługi komputera

  • posiadanie ważnych uprawnień energetycznych ( mile widziane)

  • znajomość języka angielskiego ( mile widziana)

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie/wiedza z zakresu ochrony przeciwwybuchowej/przeciwpożarowej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • ciekawą pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

CORONA Serwis jest wyłącznym reprezentantem wiodących producentów zabezpieczeń przeciwwybuchowych, armatury przemysłowej, systemów pompowych.

Od 30 lat zajmujemy się wdrażaniem na polskim rynku najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Nasi specjaliści pomagają dobierać rozwiązania dedykowane specjalnie do potrzeb i oczekiwań klientów.

Więcej o nas znajdziesz na www.corona1.eu

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.