Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu

voestalpine Signaling Poland Sp. z o.o.

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem w ruchu systemów sterowania ruchem kolejowym,

  • Analiza poprawności działania systemów, rozwiązywanie problemów, proponowanie i wdrażanie usprawnień,

  • Rozwój narzędzi wspierających realizację usług posprzedażnych,

  • Dokumentowanie wykonanych zadań,

  • Współpraca w międzynarodowym zespole inżynierów.

Nasze wymagania

  • Absolwent/ka studiów technicznych,

  • Biegła obsługa komputera,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 lub wyżej,

  • Gotowość do wyjazdów na terenie Polski oraz za granicę,

  • Gotowość do uczenia się,

  • Umiejętności analityczne, rzetelność i dociekliwość,

  • Współpraca w zespole,

  • Nastawienie na realizację celów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu,

  • Atmosfera pracy oparta na wartościach i dobrych relacjach międzyludzkich,

  • Pakiet szkoleń specjalistycznych,

  • Duże możliwości rozwoju własnego,

  • Pracę przy projektach w Polsce i zagranicą,

  • Wyposażenie niezbędne do wykonywania zadań.

  • Prywatne świadczenia medyczne obejmujące również członków rodziny,

  • Karta FitSport,

  • Świadczenia urlopowe,

  • Program zakupu akcji koncernu,

  • Miejsce pracy Sopot (dobrze skomunikowane- vis a vis SKM; parking).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Od ponad 30 lat voestalpine Signaling Poland jako jeden z najbardziej innowacyjnych Pomorskich przedsiębiorstw dba o bezpieczeństwo transportu kolejowego na całym świecie. Firma należy do międzynarodowej Grupy voestalpine Railway Systems z siedzibą w Austrii, lidera technologii w dziedzinie transportu szynowego. voestalpine Signaling Poland wdraża opracowane przez własny zespół nowoczesne rozwiązania techniczne w zakresie sterowania ruchem kolejowym na całym świecie.

Przykładamy szczególną wagę do zaangażowania, dobrej organizacji pracy, wytrwałości w działaniu, samodzielności a przede wszystkim umiejętności współpracy opartej na otwartości, szacunku i zaufaniu. Cenimy sobie dystans do siebie, poczucie humoru i zrównoważony rozwój.

Przewiń do profilu firmy