Oferta pracy

Inżynier Serwisu / Specjalista ds. Serwisu - Chemik

ABB Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

Od ponad pięćdziesięciu lat ABB zajmuje się analityką procesową rozwijając i dostarczając systemy analityki do zastosowań przemysłowych i laboratoryjnych. Jesteśmy numerem 1 na świecie z najszerszą ofertą produktów i największym udziałem w rynku, dołącz do zespołu serwisu i rozpocznij pracę jako Inżynier Serwisu/ Specjalista ds. Serwisu w regionie całej Polski.

Więcej informacji:

Inżynier Serwisu / Specjalista ds. Serwisu - ChemikNumer ref.: PL78501125_E3
Twoje obowiązki
  • Wykonywanie czynności serwisowych u klienta (uruchomienie, konserwacja, testy, rozbudowa systemu itp.) na najwyższym poziomie jakości.
  • Współpraca z klientami w zakresie postępów prac warsztatowych i ich wyników.
  • Wykonywanie rekomendacji dla klientów w zakresie listy części zamiennych i usług upgrade.
  • Wyjazdy okresowe poza granice Polski.
  • Konserwacja części zamiennych (tworzenie list narzędzi, zgłaszanie braków itp.) oraz środków ochrony indywidualnej (zamawianie, weryfikacja stanu i zgłaszanie potrzeb).
  • Kontakt z fabrykami w celu wsparcia naszych klientów.
  • Uzupełnianie baz danych.
  • Wykonywanie napraw i napraw pogwarancyjnych zgodnie z procedurami.
Twoje kompetencje
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w branży analitycznej.
  • Wiedza na temat chemii lub wykształcenie o profilu chemicznym lub pokrewne.
  • Doświadczenie w pracy na urządzeniach analitycznych (CEMS & Chromatografy) będzie traktowane jako dodatkowy atut.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie płynnym.
  • Możliwość pracy powyżej 3 metrów.
  • Umiejętność pracy w delegacjach (80%).
  • Analityczne nastawienie i koncentracja na satysfakcji klienta (umiejętność rozmowy z klientem pod presją).
  • Dobre umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.
  • Miłą atmosferę pracy.

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Multikafeteria

Ogłoszenie archiwalne