Oferta pracy

Inżynier Serwisu (sprzęt medyczny)

Kelly Services Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań (okolice), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowego producenta specjalistycznych urządzeń medycznych, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
Inżynier Serwisu (sprzęt medyczny)Numer ref.: BBBH439412

ZADANIA:

  • Prowadzenie instalacji oraz uruchomień sprzętu medycznego,
  • Serwis urządzeń medycznych (wykonywanie przeglądów, konserwacji, kalibracji i walidacji),
  • Wykonywanie napraw oraz modyfikacji urządzeń zgodnie z zaleceniami producenta,
  • Szkolenie użytkowników urządzeń w zakresie obsługi sprzętu,
  • Bieżące wsparcie klientów w rozwiązywaniu problemów (wizyty oraz telefony grzecznościowe),
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz dbanie o profesjonalny wizerunek firmy.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,
  • Doświadczenie w instalacji i obsłudze serwisowej zaawansowanego sprzętu medycznego,
  • Posiadanie doskonałej wiedzy i sprawdzonych umiejętności w zakresie elektroniki, mechaniki, IT itp.,
  • Znajomość programów MS Office oraz systemu Windows,
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy na podległym terenie,
  • Samodzielności w działaniu, terminowości, systematyczności oraz doskonałej organizacji pracy własnej,
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

OFERUJEMY:

  • Pracę u producenta wysokiej klasy urządzeń medycznych,
  • Szeroki i atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Premie roczne,
  • Uczestnictwo w szkoleniach technicznych, jak i z zakresu kompetencji miękkich,
  • Pracę w przyjaznym środowisku o wysokiej kulturze pracy.

Ogłoszenie archiwalne