Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu Sprzętu Medycznego i Life Science

Media-MED Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja sprzętu medycznego oraz life science na podległym terytorium

  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń medycznych - wykonywanie przeglądów, konserwacji, kalibracji i walidacji

  • Szkolenie użytkowników urządzeń w zakresie obsługi sprzętu

  • Prezentowanie oraz udzielanie informacji na temat oferowanych przez firmę produktów i usług

  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z działami serwisowymi użytkowników sprzętu medycznego

  • Prowadzenie dokumentacji zdarzeń serwisowych, dbałość o prawidłowy jej obieg

  • Administrowanie danych serwisowych oraz kontrola stanu magazynu części zamiennych

  • Doradztwo techniczne i wsparcie klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne – mile widziana elektronika, technika medyczna, inżynieria biomedyczna, itp.

  • Doświadczenie w instalacji i obsłudze serwisowej sprzętu medycznego

  • Doświadczenie w obsłudze specjalistycznych urządzeń pomiarowych i kalibracyjnych

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

  • Uprawnienia SEP do 1kV – będą dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość systemu Windows, MS Office, MS Outlook

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Samodzielność w działaniu, terminowość, systematyczność oraz doskonała organizacja pracy własnej

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych

To oferujemy

  • Interesującą, samodzielną pracę na podstawie umowy o pracę w wysoko specjalistycznej branży medycznej, laboratoryjnej, farmaceutycznej i life science

  • Pracę przy różnorodnych projektach krajowych i zagranicznych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy

  • Program wdrożeniowy zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy

  • Podnoszące kwalifikacje i umożliwiające rozwój zawodowy specjalistyczne szkolenia w kraju i za granicą

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, kontakt z najnowszymi technologiami

  • Pakiet socjalny, karta MultiSport, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie

O nas

Media-MED Sp. z o.o. jest działającą od 2004 roku firmą dystrybucyjną na rynku medycznym. Dostarczamy wysokiej klasy urządzenia medyczne renomowanych producentów oferujących rozwiązania dla endoskopii, bloku operacyjnego, sterylizacji, dekontaminacji oraz z obszaru Life Science.