Oferta pracy

Inżynier Serwisu Sprzętu Medycznego i Life Science

Media-MED Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Media-MED Sp. z o.o. jest działającą od 2004 roku firmą dystrybucyjną na rynku medycznym. Dostarczamy wysokiej klasy urządzenia medyczne renomowanych producentów przeznaczone do dekontaminacji.

W związku z rozszerzeniem działalności firmy o obszar Life Science,
poszukujemy doświadczonych i dyspozycyjnych Kandydatów z terenu całej Polski
na stanowisko:

Kluczowe zadania:

  • Przeprowadzanie procesów dekontaminacji zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami w kraju i za granicą
  • Instalacja sprzętu medycznego oraz life science
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń medycznych
    - wykonywanie przeglądów, konserwacji, kalibracji i walidacji
  • Szkolenie użytkowników urządzeń w zakresie obsługi sprzętu
  • Prezentowanie oraz udzielanie informacji na temat oferowanych przez firmę produktów i usług
  • Prowadzenie dokumentacji zdarzeń serwisowych, dbałość o prawidłowy jej obieg
  • Doradztwo techniczne i wsparcie klientów

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego - technika medyczna, inżynieria biomedyczna, biotechnologia, itp.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w obsłudze specjalistycznych urządzeń pomiarowych
    i kalibracyjnych
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP do 1kV – będą dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobrej znajomość systemu Windows, MS Office, MS Outlook
  • Znajomości języka niemieckiego i angielskiego umożliwiającej przeprowadzanie szkoleń
  • Samodzielności w działaniu, terminowości, systematyczności oraz doskonałej organizacji pracy własnej
  • Dyspozycyjności do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych

Firma oferuje:

  • Interesującą, samodzielną pracę na podstawie umowy o pracę
    w międzynarodowym zespole, w wysoko specjalistycznej branży medycznej, laboratoryjnej, farmaceutycznej i life science
  • Pracę przy różnorodnych projektach krajowych i zagranicznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Program wdrożeniowy zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy
  • Podnoszące kwalifikacje i umożliwiające rozwój zawodowy specjalistyczne szkolenia w kraju i za granicą
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, kontakt z najnowszymi technologiami
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Pakiet socjalny, karta MultiSport, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji za pomocą funkcji APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy