Inżynier Serwisu Sprzętu Medycznego oraz Sprzętu Endoskopowego

INFORMER MED SP. Z O.O.O firmie

INFORMER MED SP. Z O.O.

Winogrady 118

Poznań

Firma Informer Med działa od 1998 roku na rynku sprzętu medycznego w Polsce i zagranicą. Jest producentem oraz wyłącznym przedstawicielem wiodących światowych marek sprzętu i technologii medycznych oraz materiałów eksploatacyjnych w obszarach endoskopii, bloku operacyjnego, sterylizacji oraz rozwiązań IT.

750

tyle szpitali obsługujemy w Polsce

30

do tylu krajów dystrybuujemy produkty

22

tyle lat istniejemy na rynku
W związku z dynamicznym rozwojem Działu Serwisu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Inzynier Serwisu Sprzetu Medycznego oraz Sprzetu Endoskopowego
w rejonie woj. wielkopolskiego i śląskiego

Opis stanowiska:

  • instalacja oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzetu medycznego z zakresu sterylizacji i dezynfekcji oraz endoskopii w panstwowych i prywatnych placówkach słuzby zdrowia na terenie całej Polski
  • wsparcie techniczne dla uzytkowników

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doswiadczenie w serwisie sprzetu medycznego lub utrzymania ruchu linii technologicznych,
  • umiejetnosc czytania rysunków technicznych i schematów,
  • znajomosc podstawowych zagadnien z dziedziny elektrotechniki, pneumatyki, hydrauliki,
  • znajomosc jezyka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejetnosc pracy w zespole, zaangazowanie, dyspozycyjnosc, samodzielnosc, kreatywnosc w rozwiazywaniu problemów dotyczacych wykonywanej pracy,
  • prawnosc fizyczna, wysoka kultura osobista, zmysł estetyki,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • gotowosc do czestych wyjazdów serwisowych.

Oferujemy:

  • interesujaca i pełna ciekawych wyzwan prace, dajaca satysfakcje oraz mozliwosc rozwoju zawodowego,
  • szkolenia wdrozeniowe w celu łatwego i szybkiego osiagniecia odpowiedniego poziomu wiedzy i umiejetnosci niezbednych do realizacji powierzonych zadan,
  • specjalistyczne szkolenia zagranica i w kraju, majace na celu ciagły rozwój kompetencji zawodowych,
  • współprace z miedzynarodowymi liderami w zakresie najnowszych technologii medycznych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace w profesjonalnej i stabilnej finansowo firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe wysokie premie uzaleznione od efektów pracy,
  • samochód słuzbowy, telefon, laptop,
  • inne niezbedne i profesjonalne narzedzia pracy,
  • prace w młodym i dynamicznym zespole,
  • mozliwosci awansu.
Pierwszy etap rekrutacji odbędzie się zdalnie lub osobiście.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami na podstawie otrzymanych zgłoszeń.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ na dole ogłoszenia.
Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych będzie Informer Med Sp. z o.o. ul. Winogrady 118, telefon kontaktowy: 61 664 38 00. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c (wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze) oraz art. 6 ust. 1 lit. a (wyrażonej zgody – przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem). Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do Pańskich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie przez Państwa danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy