Ta oferta pracy jest nieaktualna od 484 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier serwisu sprzętu stomatologicznego

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Promedus Sp. zo.o.

    Firma Promedus Sp. z o.o. od 11 lat zajmuje się sprzedażą sprzętu stomatologicznego i ginekologicznego na terenie całej Polski. Jest przedstawicielem na Polskę kilku renomowanych producentów.

    Miejsce pracy: Łódź
    Region: łódzkie

    Zakres obowiązków:

    • instalowanie sprzętu stomatologicznego i ginekologicznego
    • szkolenie użytkowników sprzętu z obsługi - unity stomatologiczne, autoklawy, aparaty rtg, pantomografy itd.
    • pełnienie obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej
    • podtrzymywanie relacji z klientami i budowanie wizerunku firmy
    • prowadzenie korespondencji technicznej z producentami z Polski i z zagranicy
    • udział w targach stomatologicznych

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne wyższe: elektroniczne, mechaniczne lub elektryczne
    • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki i elektryki
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość zagadnień sieci komputerowych będzie atutem
    • zdolność samodzielnej organizacji pracy
    • dyspozycyjność, kreatywność
    • umiejętność szybkiego uczenia się
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • uprawienia SEP do 1kV będą atutem
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjny system wynagrodzeń
    • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
    • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko
    • udział w szkoleniach branżowych
    • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Promedus z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.