Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier serwisu systemów medycznych RTG

Medikon Polska Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w instalacjach i wdrożeniach systemów medycznych RTG w tym specjalistycznego oprogramowania medycznego na terenie całego kraju.

  • Serwisowanie, diagnozowanie i usuwanie problemów zgłaszanych przez użytkowników.

  • Administracja powdrożeniowa, zdalne monitorowanie i bieżąca opieka nad wdrożonymi systemami, zapewnienie wsparcia technicznego.

  • Wsparcie działu handlowego w zakresie merytorycznym i doradztwo techniczne dla klientów.

  • Samodzielne prowadzenie szkoleń dla użytkowników w zakresie obsługi oprogramowania.

  • Integracja oprogramowania z innymi systemami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, preferowane studia wyższe.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym.

  • Znajomość konfiguracji systemów Windows i praktyczna wiedza na temat sieci komputerowych.

  • Twórcze podejście do rozwiązywania problemów oraz samodzielność i uporządkowanie w działaniu.

  • Zdolności manualne przydatne przy instalacjach i samodzielnych naprawach.

  • Determinacja w dążeniu do celu, skuteczność w działaniu.

  • Pewność siebie, samodzielność i inicjatywa.

  • Znajomość MS Office.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w instalacji i konfiguracji oprogramowania medycznego (PACS, RIS, HIS).

  • Doświadczenie w serwisie urządzeń medycznych.

  • Znajomość podstaw elektroniki

To oferujemy

  • Pracę na kreatywnym stanowisku w przyjaznej atmosferze i dynamicznym zespole.

  • Szkolenia (także zagraniczne) – możliwość podnoszenia kwalifikacji.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

  • Możliwość doskonalenia umiejętności w branży systemów medycznych.

  • Dynamiczne środowisko pracy pełne wyzwań.

  • Motywacyjny system wynagradzania.

  • Samochód służbowy, dodatkowe benefity tj. prywatna opieka medyczna, dostęp do programu MultiSport, ryczałt na samochód, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

Medikon Polska Sp. z o.o.

Medikon Polska Sp. z o.o. – jesteśmy firmą z dwudziestoletnim doświadczeniem, dostarczającą rozwiązania dla rynku medycznego i fotograficznego. Dla klientów segmentu obrazowania radiologicznego dobieramy, integrujemy, dostarczamy sprzęt RTG oraz systemy informatyczne, bazując na kilku sprawdzonych dostawcach oraz rozwiązaniach własnych.

Jeśli interesuje Cię praca w stabilnej, niedużej firmie, z ograniczona ilością procedur postępowania, kulturą małej organizacji, bazującą na zaufaniu i wzajemnym wsparciu oraz przyjaznych relacjach międzyludzkich a stanowisko jest dla Ciebie interesujące, prześlij nam swoją aplikację.

Przewiń do profilu firmy