Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

inżynier serwisu

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 19.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz nowych możliwości rozwoju w obszarze inżynierii serwisu? Uwielbiasz podróże? Mamy dla ciebie świetną ofertę!

    Nr ref.: /334/04/2018/PŚ/28963
    Szczecin
    oferujemy
    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku (umowa o pracę)
    • szeroką ofertę szkoleniową
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • prywatną opiekę medyczną
    • niezbędne narzędzia (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop, odzież robocza)

    zadania

    • przeprowadzanie przeglądów i napraw oraz pokazów pracy maszyn (zaawansowanych urządzeń do przetwórstwa drobiu)
    • instalacja i konfiguracja oferowanego sprzętu i maszyn
    • wykonywanie napraw gwarancyjnych urządzeń
    • kontakt z klientem i badanie satysfakcji konsumenckiej
    • zdalna obsługa klientów
    oczekujemy
    • wykształcenie techniczne (wyższe mile widziane)
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w branży spożywczej)
    • doświadczenie i wiedza w zakresie instalacji mechanicznych przemysłowych i elektrycznych przemysłowych
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
    • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość pakietu Microsoft Office
    • komunikatywność i zaangażowanie w pracę
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47