Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu

"M+P PRZEMYSŁOWE URZĄDZENIA MYJĄCE" S.A.

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przetwarzanie zapytań klientów dotyczące wyprodukowanych maszyn w firmie M+P S.A.,

  • Rozwiązywanie problemów klientów końcowych, przeglądy i naprawy maszyn,

  • Wykonywanie serwisów maszyn gwarancyjnych i pogwarancyjnych, wyjazdy serwisowe Polska oraz kraje Europy Południowo-Wschodniej,

  • Przygotowywanie raportów technicznych z serwisów,

  • Ofertowanie, zamówienia i wysyłka części zamiennych na podstawie dokumentacji i pomiarów u klienta,

  • Współpraca z działami projektowymi i wykonawczymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne w połączeniu ze znajomością automatyki i mechaniki przemysłowej oraz budowy maszyn,

  • Znajomość środowiska AutoCAD,

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,

  • Komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie z klientem,

  • Prawo jazdy kategoria B.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,

  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy telefon służbowy, laptop,

  • Stabilne zatrudnienie.

O nas

Firma produkująca urządzenia dla światowego przemysłu branży przemysłu samochodowego.